Demsoft Yazılım | Ürün Detayi

DEMSILVER MUHASEBE PROGRAMI


Adet :

Stok Durumunu Sorunuz


Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Modullerinden Oluşur

Ürün Bilgisi

ÖnMuhasebe Programi Demsilver'da, stok takibi, car takip, fatura-irsaliye işleme, kasa ve banka ile çek-senet takibi gibi birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz.Çoklu Şirket ve devir yapma özelliği vardir.

Muhasebe Programi; Stok , Cari, Fatura, İrsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Modüllerinden Oluşan Muhasebe Programidir.

Programda kayit siniri yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb. kayit girebilirsiniz. Herşeyi aninda excele aktarabilirsiniz. Çiktilari kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf'ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Kisayol tuşlari ile hizli kullanim sağlar. Ekran tasarimlari tüm modüllerde birbirine benzer olduğundan kolay alişirsiniz. Program akişi içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar çok azdir. Cari seçip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodlari, açiklama alanlari ile kendinize özel bir şekilde kayitlariniza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarida raporlayabilirsiniz. Uyari sistemi ile vade tarihi yazdiğiniz tüm modüllerden programi ilk açtiğinizda size uyari verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanizi size gösterir.

Fatura modülünede 4-5 yari çikti alma olanağiniz var. Benzer şekilde İrsaliye modülündede. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştirma vardir. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşilaştirir. Stok takibi yapiyorsaniz eksi stok uyarisi verir.

Cari kartlari açarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanlari ile ayrica istediğiniz gruplamalari yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri, borc-alacak dekontlari girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydir. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartinda stok kodu ve adi dişinda, marka, grup kodu ve üretici gibi alanlari doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz. Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanimlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale - eft kayitlarini yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağinizi ve müşteri evraklarinin girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evraği uyari sisteminde size uyarir.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yil devirlerinizi rahatlikla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raporu, fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.


905325402564 WhatsApp

© Demsoft Yazılım 2020