Demsoft Yazılım | Ürün Detayi

DEMSOFT MUHASEBE PROGRAMI


Adet :

Stok Durumunu Sorunuz


Dempro Muhasebe Programi lokalde çalişir.Ağda çoklu kullanabilirsiniz. Kullanimi kolay ve basittir.

Ürün Bilgisi

Dempro Muhasebe Programi bir ön muhasebe programindan daha fazla CRM yazilimi olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Muhasebe Programi; Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa, Banka, Çek, Senet, Personel, Ödeme Plani, Hizli Satiş (Barkodlu), Call Center,Servis, Kurlar, Demirbaş, Uyari Sistemi, İnsan Kaynaklari, Evrak Taklibi, Haciz Takip, Sms, Devir

Programda kayit siniri yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb kayit girebilirsiniz.Herşeyi aninda excele aktarabilirsiniz. Çiktilari kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Günlük kurlari otomatik alir. Kurlarla işlem yaptiğinizda örnein bir ödeme aldiğinizda usd ve euro karşiliğini otomatik kendisi hesaplar. Sipariş modülü ile direk cari ve stok modüllerine hareket atmadan ama istediğinzi taktirdede fatura ve irsaliyeye dönüştürebileceğiniz şekilde sipariş ve tekliflerinizi hazirlayabilirsiniz. Çiktisini alabilir yada direk mail atabilirsiniz.

Kisayol tuşlari ile hizli kullanim sağlar. Ekran tasarimlari tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alişirsiniz. Program akişi içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar çok azdir. Cari seçip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodlari, açiklama alanlari ile kendinize özel bir şekilde kayitlariniza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarida raporlayabilirsiniz. Uyari sistemi ile vade tarihi yazdiğiniz tüm modüllerden programi ilk açtiğinizda size uyari verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanizi size gösterir.

Fatura modülünede çok fazla çikti alma olanağiniz var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştirma vardir. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşilaştirir. Stok takibi yapiyorsaniz eksi stok uyarisi verir.

Cari kartlari acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanlari ile ayrica istediğiniz gruplamalari yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontlari girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydir. İstediğinizi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartinda stok kodu ve adi dişinda, marka, grup kodu ve üretici gibi alanlari doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanimlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayitlarini yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve senet modüllerinde kendi evrağinizi ve müşteri evraklarinin girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evraği uyari sisteminde size uyarir.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yil devirlerinizi rahatlikla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raporu, fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Muhasebe Programi istediğiniz para biriminden çalişabildiği gibi, maliyet hesabi yaparak satişlarinizdaki karliliğinizi (aliş-satiş fiyati üzerinden) hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanimi ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programimizda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programimiz tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlikla firmaya özel ayarlanabilir.

SQL Tabanli olup, Tüm verileri, her ekranda aninda Excel ortamina atabilirsiniz. Kullanici Hak Tanimlari ile yüksek güvenlik. Ağ ortaminda çoklu kullanici özelliğine sahiptir.Toplu ve tek tek SMS ve mail gönderme özelliği kolay ve ucuz iletişim sağlar.Gelişmiş grid (tablo) özelliği ile kendi raporlarinizi Mouse (fare) ile sürükleyerek kendiniz yapabilirsiniz.Grafiksel Raporlar Alabilirsiniz.

Barkodlu Hizli satiş modülü ile perakende satiş yapabilirsiniz.


905325402564 WhatsApp

© Demsoft Yazılım 2020