Demsoft Yazılım | Ürün Detayi

DEMSOFT MYSQL MUHASEBE PROGRAMI


Adet :

Stok Durumunu Sorunuz


Ürün Bilgisi

Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Kasa, Banka, Çek, Senet, İş Emri-Servis, Kurlar, Ödeme Plani, Görevler, Proje Yönetimi, Mahzeme Talep, Dosya Yönetimi, Caller-ID, Personel, İzinler, Mahzeme Zimmet, Demirbaş, Masraflar, SMS, Mail,Tc Sorgulama

Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda ayni anda Online çalişan muhasebe programizdir. Anamakineye gerek kalmadan bulut sistemi ile internetin olduğu her yerden online erişim sağlar. Ben herzaman istediğim yerden firmamin bilgilerine ulaşayim diyorsaniz yada bir çok şubeniz varsa ve birbirleri ile ortak çalişmasini istiyorsaniz yada dişarida sicak satiş yapiyorsaniz online program tam size göre.

Windows Uygulamasini dişinda ayrica web sayfasindan kullanmaniz için portal, Müşteri Portali(B2B), android cep uygulamasi ve müşterilerinize dağitabileceğiniz android uygulamalar mevcuttur. Program ile kendi web siteniz arasinda değişik bağlantilar yapilabilir. (sipariş formu, beni ara formu gibi) Bu hizmetler ek ücrete tabidir.

Programimiz B2B özelliğine sahiptir. Müşterilerinize yada bayilerinize vereceğiniz web ekranlari ile stoklarinizi görebilir, kendi cari hareketlerine erişebilir, faturalarini görüntüleyebilir. En önemlisi sisteminize sipariş girebilir. Not birakabilir. Ürünü barkodlu arayabilir. Resmi ve özellikleri ile görüntüleyebilir. Haftanin ürünü belirleyerek tüm müşterilerize ayrica tanitim yapabilirsiniz. Ürün servisi ile ilgili servis formu girebilir, eskileri görüntüleyebilir.

Programda kayit siniri yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb kayit girebilirsiniz.Herşeyi aninda excele aktarabilirsiniz. Çiktilari kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Günlük kurlari otomatik alir. Kurlarla işlem yaptiğinizda örnein bir ödeme aldiğinizda usd ve euro karşiliğini otomatik kendisi hesaplar. Sipariş modülü ile direk cari ve stok modüllerine hareket atmadan ama istediğinzi taktirdede fatura ve irsaliyeye dönüştürebileceğiniz şekilde sipariş ve tekliflerinizi hazirlayabilirsiniz. Çiktisini alabilir yada direk mail atabilirsiniz.

Kisayol tuşlari ile hizli kullanim sağlar. Ekran tasarimlari tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alişirsiniz. Program akişi içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar cok azdir. cari secip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodlari, aciklama alanlari ile kendinize özel bir şekilde kayitlariniza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarida raporlayabilirsiniz. Uyari sistemi ile vade tarihi yazdiğiniz tüm modüllerden programi ilk açtiğinizda size uyari verir. vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanizi size gösterir.

Fatura modülünede çok fazla çikti alma olanağiniz var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştirma vardir.Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşilaştirir. Stok takibi yapiyorsaniz eksi stok uyarisi verir.

Cari kartlari acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanlari ile ayrica istediğiniz gruplamalari yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontlari girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydir. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartinda stok kodu ve adi dişinda, marka, grup kodu ve üretici gibi alanlari doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanimlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayitlarini yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağinizi ve müşteri evraklarinin girişini yapabilirsiniz. Ciro , takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evraği uyari sisteminde size uyarir.

Devir işlemleri ile yeni şirket oluştururak devirlerinizi rahatlikla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak, stok, fatura vb birçok raporu alabilirsiniz.


905325402564 WhatsApp

© Demsoft Yazılım 2020