Demsoft Yazılım | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

4077 Nolu Kanun Kapsamında Mesafeli Satış Bilgilerimiz

UYARI : İlgili yasa gereği lütfen aşağıdaki sözleşme metnimizi 12 punto ve koyu fontta print ederek okuyunuz. Ayrıca; internet sitemize üye olan ve alış veriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sözleşmenin herhangi maddesini kabul etmiyorsanız lütfen SATIN ALMA İŞLEMİ YAPMAYINIZ.Tüketici Hakları Kanunun Mesafeli Satışlarla ilgili tüketiciye bildirmekte zorunlu olduğumuz bilgileri içerir. Ürün yada hizmetlerimiz alan müşterilerimize bu şartları taahhüt ettiğimizi ve onlarında ürünü yada hizmeti alarak yazılı şartları kabul ettiklerini kabul ederiz.


MESAFELİ SÖZLEŞMELER UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Madde 5 — Mesafeli sözleşmenin akdinden önce aşağıdaki bilgilerin tüketiciye verilmesi zorunlu Bilgiler


a) Satıcı veya sağlayıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve varsa diğer erişim bilgilerimiz:


Demsoft Yazılım - Güney Uzun


Atışalanı Vergi Dairesi - 18052470894


Adres : Vadı Cad. No: 108/40 İstanbul Ticaret Sarayı Giyimkent- Esenler- İstanbul


0212 281 87 77 - 0532 540 25 64 - info@demsoftyazilim.com


b) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin temel özellikleri: İlgili Ürünle ilgili Özellikler kısmında detaylı olarak acıklanmıştır.Lütfen almak istediğiniz ürünün özellikleri bölümünden bakınız. Program kutuları tasarım amaçlı görsellerdir. Programların demo ve tanıtım videoları ürün hakkında detaylı bilgi vermektedir.


c) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dahil satış fiyatı, Fiyat Listesi bölümünden ürünlerimiz ile ilgili fiyatlar belirtilmiştir.


d) Satıcı veya sağlayıcının fiyat dahil tüm vaatlerinin geçerlilik süresi: Fiyatlarımız yeni fiyat listesinin yayınlanmasına kadar gecerli olup, web sitemizde var olan fiyatları taahhüt ederiz.Diğer destek ve eğitim ile ilgili süre ve şartlar lisans sözleşmesi ve garanti belgesinde vardır. Lütfen destek menusu altında ki dökümanlar bölümünden inceleyiniz.


e) Tüketicinin ödemelerinin nasıl yapılacağına dair bilgiler: Ödemeyi İstanbul içinde faaliyet gösteren firma yada şahislar için yazılım kurulumunda yada hizmet verilmesinde nakit olarak aynı gün tahsil edilir. Banka havale-eft için bilgilerimiz web sitemizde vardır. Mail order ile satışlarda bize cekimi onayladıklarına dair onay vermeleri gerekmektedir. Mail yada fax ile mail order bilgilerini vermeleri yeterlidir. K.kart çekim tarihinden 1 gün içinde teslim edilmediğine dair yazılı belgeyi banka yada firmamıza sunulmamışsa ürünün teslim edilip, kullanıma sokulduğunu yada hizmeti aldığımı beyan ve taahhüt edilir. Kart çekim tarihinden 1 gün içinde yazılı itirazda bulunmadığım takdirde aldığım program ve hizmetle ticari olarak kazanç ve fayda sağladığımı, DEMSOFT YAZILIM- Güney Uzun’un üzerine düşen tüm yükümlükleri yerine getirdiğini beyan ve taahhüt edilir. Kredi kartı çekin tarihinden 1 gün içinde bankaya itirazda bulunmadığım takdirde tüm yasal haklarımdan feragat edildiğii ve bu sürenin dolmasından sonra itiraz etmeyeceğimi beyan ve taahhüt ederim.


f) Teslimat ve ifanın nasıl yapılacağına ve varsa buna ilişkin masrafların tutarı ve kimin tarafından karşılanacağına dair bilgiler: İstanbul içinde faaliyet gösteren firma yada şahislar için müşterinin arzu ettiği takdirde yerinde yapılır. Yine internet vasıtasıyla uzaktan bağlantı ile hizmet yada kurulum verilir. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için tüm hizmetler uzaktan, internet, telefon, mail üzerinden yapılır. Programın kurulumu kendilerine verilen linkten yada kendilerine mail veya msn ile gönderilen dosyadan yada uzak masaüstü programları ile firmamızın bağlantı kurarak dosya göndermesi ile bilgisayarlarına programı kurmak-kopyalamak vs ile yapılır. Lisans bilgilerini telefon, mail yada uzak bağlantı ile bize bildirmeleri karşılığında mail ile yazılı yada telefon ile sözlü olarak verilir.Teslim ve teslime itiraz süresi ödeme tarihinden sonra 2 gündür.Bu teslim süresinde yazılı olarak tarafımıza yada ilgili makama herhangi bir itiraz yapılmamışsa ürün yada hizmetin eksiksiz teslim edildiği tarafımızca kabul edilir.


g) Cayma hakkı ve bu hakkın nasıl kullanılacağına dair bilgiler: Programımızın kurup lisanslama işlemi yapıldıktan yanı hemen kullanıma başlandıktan sonra cayma hakkı yoktur. İade ancak ödemesi yapılıp kurulum yada teslimi yapılmamış ise 3 gün içinde tarafımıza yada ilgili resmi kuruma yazılı başvuru yapıldığı takdirde gerçekleştirilir. Tüm programlarımızda müşteriniz web sitemizde yazılı özellikleri kabul etmiş sayılır. Demoyu indip deneme yapıp yapmamasına bakılmaz. Program özelliklerinde belirtilip kurulan programda olmadığı düşünülen yanı ayıplı mal statüsünde olan ürün var ise bunla ilgili tarafımıza yazılı (mail, fax, posta, kargo) iletildiği takdirde firmamız tesbit edilen ayıbı ortadan kaldırmayı taahhüt eder.


h) Tüketiciye bir maliyeti varsa kullanılan iletişim yollarının ücreti: İnternet ,mail, telefon ile destek hizmetlerimizde firmamız iletişim sağlayan saglayıcılarının ücretleri dışında ek bir ücret talep etmez.


ı) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin, teslim ve ifa tarihlerine ilişkin program: Ödemesi yapılan ürün 2 iş günü içinde müşteriye teslim edilir. Bu İstabul içinde bizzat, İstanbul dışı için kargo, internet ile yapılamaktadır.Bu teslim süresinde yazılı olarak tarafımıza yada ilgili makama herhangi bir itiraz yapılmamışsa ürün yada hizmetin eksiksiz teslim edildiği tarafımızca kabul edilir.


j) Tüketicinin talep ve şikayetlerini iletebileceği satıcı veya sağlayıcının açık adres, telefon ve varsa diğer erişim bilgileri:


Demsoft Yazılım - Güney Uzun


Atışalanı Vergi Dairesi - 18052470894


Adres : Vadı Cad. No: 108/40 İstanbul Ticaret Sarayı Giyimkent- Esenler- İstanbul


0212 281 87 77 - 0532 540 25 64 - info@demsoftyazilim.com


İade, kusurlu ürün tesbiti ve resmi bildirimler mutlaka mail, fax yada kargo ile tarafımıza yapılmalıdır. Sözlü talepler dikkate alınmayacaktır

© Demsoft 2020